Y.İnşaat Mühendisi Uluer Öksüz tarafından kurulan firmamız, Karaburun ve Mordoğan bölgesinde inşaat sektöründe 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Gelişen sektörle birlikte her geçen gün kendini yenileyerek daha hızlı, kaliteli ve çağdaş projelerle başarı çizgisini güven içerisinde devam ettirmektedir.

Eko İnşaat & Gayrimenkul, faaliyetlerini 2011 yılından itibaren kurumsal anlamda sürdürmekte olup,  anahtar teslim , kaba inşaat ve güçlendirme-tadilat gibi alanlarda faaliyet göstermekte ve aldığı projeleri en hızlı şekilde teslim etmektedir.Emlak ve gayrimenkul danışmanlık alanında da güvenli ve kaliteli hizmetler veren bir topluluğa dönüşmüştür.

Gerçekleştirdiği tüm projelerde hizmet kalitesini, teknik üstünlüğünü ve sahip olduğu deneyimini kullanan  Eko İnşaat & Gayrimenkul, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. İnşaat ve gayrimenkul sektöründeki kaliteli iş anlayışı, yaptığı işlerde çıtayı yüksek tutma politikası ve sahip olduğu referanslar ile güvenilirliğini kanıtlamıştır. Eko İnşaat & Gayrimenkul, kaliteli hizmet vermenin tecrübesi ile kazanılan büyük başarının haklı gururunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini şirket geleceğinin güvencesi olarak benimsemek, müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, çalışanların iş güvenliğini sağlamak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde, tercih edilir ve güvenilir bir şirket olarak sürdürülebilir bir büyüme seyri izlemektir.

VİZYONUMUZ

Teknolojiyi ve özellikle faaliyet sahamızdaki tüm gelişmeleri yakından takip etmek, yeni gelişmelere kendimizi hızla adapte etmek, müşteri ve çalışanlarımızı memnun edecek kaliteyi yakalamaktır.

© Copyright 2016-Eko İnşaat & Gayrimenkul-Fikret Veldet